Bedankt voor je bericht
Je hebt een terugbelverzoek ingestuurd. We zullen zo spoedig mogelijk reageren.
Wil je meer informatie, check dan de pagina 'Erven en Nalaten' of lees een van onze artikelen.

Artikelen over Erven en nalaten
Wat moet je snel doen als iemand overlijdt?
Als er iemand is overleden, moet de familie snel best veel belangrijke keuzes maken. Wie gaat bijvoorbeeld de begrafenis of crematie regelen en wie gaat het geld beheren?
Ben jij ook een struisvogel?
Hidde voelt zichzelf een struisvogel. Hij steeks zijn kop in het zand bij het thema ‘dood’. En dat terwijl hij ziek is. Een boeiend gesprek.
Dansen, herinneren en loslaten: over rouw en administratie
Bram en Eva deelden vijftig jaar liefde en dans, tot een onverwacht afscheid de wereld totaal veranderde. Bram moet navigeren door rouw, herinneringen en allerlei administratieve uitdagingen.
Laat jij een puinzooi achter als je dood bent?
Ja, dat is bewust een hele dramatische titel. Want als de zaken van jouw zaak niet goed geregeld zijn, dan laat je een puinzooi achter voor je nabestaanden èn voor de mensen die in je bedrijf achterblijven.